Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Maciej Wachowicz

Zwracam się do Państwa o pomoc. Pod koniec 2015 roku mój mąż  ciężko zachorował - bardzo rozległy udar pnia mózgu, z czterokończynowym niedowładem. Najpierw, po długiej walce o życie, zaczęła się walka o przywrócenie męża do chociaż minimalnej sprawności...

Zwracam się do Państwa o pomoc. Pod koniec 2015 roku mój mąż  ciężko zachorował - bardzo rozległy udar pnia mózgu, z czterokończynowym niedowładem. Najpierw, po długiej walce o życie, zaczęła się walka o przywrócenie męża do chociaż minimalnej sprawności. Obecnie, po wielomiesięcznym pobycie w szpitalach i zakładach opieki zdrowotnej, i przede wszystkim prywatnej rehabilitacji, mąż porusza prawą ręką, powoli rusza też lewa. Widać, że nakład pracy zaczyna dawać efekty. Niestety nadal sam nie siedzi i nie chodzi. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu i pomocy innych osób mąż porusza się na wózku elektrycznym. Najważniejsza jest jednak rehabilitacja, a to jak wiadomo kosztuje. Do tej pory, dzięki rodzinie i przyjaciołom, oraz wykorzystaniu oszczędności, udało się zapewnić godną opiekę.Niestety fundusze i nasze możliwości kończą się, a potrzeby nadal są olbrzymie. Jeśli zechcą wesprzeć nas Państwo 1% podatku będziemy wdzięczni. 

WSPOMÓŻ MACIEJA W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wachowicz, 7458 wspieracie Państwo Męża w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2797
Ulotkę wygenerowano: 29
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>