Zwracam się do Państwa o pomoc. Pod koniec 2015 roku mój mąż  ciężko zachorował - bardzo rozległy udar pnia mózgu, z czterokończynowym niedowładem. Najpierw, po długiej walce o życie, zaczęła się walka o przywrócenie męża do chociaż minimalnej sprawności...

Zwracam się do Państwa o pomoc. Pod koniec 2015 roku mój mąż  ciężko zachorował - bardzo rozległy udar pnia mózgu, z czterokończynowym niedowładem. Najpierw, po długiej walce o życie, zaczęła się walka o przywrócenie męża do chociaż minimalnej sprawności. Obecnie, po wielomiesięcznym pobycie w szpitalach i zakładach opieki zdrowotnej, i przede wszystkim prywatnej rehabilitacji, mąż porusza prawą ręką, powoli rusza też lewa. Widać, że nakład pracy zaczyna dawać efekty. Niestety nadal sam nie siedzi i nie chodzi. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu i pomocy innych osób mąż porusza się na wózku elektrycznym. Najważniejsza jest jednak rehabilitacja, a to jak wiadomo kosztuje. Do tej pory, dzięki rodzinie i przyjaciołom, oraz wykorzystaniu oszczędności, udało się zapewnić godną opiekę.Niestety fundusze i nasze możliwości kończą się, a potrzeby nadal są olbrzymie. Jeśli zechcą wesprzeć nas Państwo 1% podatku będziemy wdzięczni. 

WSPOMÓŻ MACIEJA W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wachowicz, 7458 wspieracie Państwo Męża w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3070

Ilość pobrań: 33

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!