U Maćka występuje niedowład spastyczny kończyn dolnych. Maciej jak każdy ma marzenia. Zawsze był aktywnym działaczem wielu organizacji jako wolontariusz. Jest instruktorem żeglarstwa i dzieli się swą pasją z innymi. Obecnie Maciej korzysta z rehabilitacji, gdzie uczy się poruszać na nowo i samodzielnie funkcjonować.

Uczy się również pokonywania barier architektonicznych, ćwiczy chodzenie w ortezach. Stara się wykorzystywać każdą daną mu szansę i daje z siebie wszystko. Aby możliwe były kolejne postępy i dalsza walka o sprawność, konieczna jest kontynuacja rehabilitacji. Niezbędny jest również zakup specjalistycznego sprzętu. Potrzebna kwota przerasta możliwości finansowe Maćka i jego rodziny, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie.

LICZYMY NA WASZĄ POMOC!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Tyczkowski, 13639 wspierasz Maćka w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 834

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!