Jesteśmy rodzicami 12-letniego Macieja, który urodził się z wadą wrodzoną układu kostnego, zdiagnozowaną jako Achondroplazja. Główne objawy tej choroby to niski wzrost oraz nieprawidłowe proporcje ciała...

 Jesteśmy rodzicami 12-letniego Macieja, który urodził się z wadą wrodzoną układu kostnego, zdiagnozowaną jako Achondroplazja. Główne objawy tej choroby to niski wzrost oraz nieprawidłowe proporcje ciała. U dzieci z tą chorobą występują problemy kręgosłupa a także koślawość kolan i szpotawość stóp. Maciej wymaga konsultacji specjalistycznych jak również intensywnej i regularnej rehabilitacji. Dzięki temu robi postępy i może funkcjonować wśród swoich rówieśników. Prosimy Państwa o wsparcie finansowe za co będziemy bardzo wdzięczni.   Z góry dziękujemy za pomoc.

POMÓŻ MAĆKOWI W POKONANIU BARIER NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Socha, 3084 pomagacie Państwo naszemu synowi w codziennych zmaganiach z chorobą.

Z góry dziękujemy za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 566

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!