W lipcu 2017 roku uległem nieszczęśliwemu wypadkowi, który zdarzył się w ogrodzie naszego domu - złamałem kręgosłup w odcinku szyjnym, uszkadzając rdzeń kręgowy.

Momentalnie straciłem czucie w całym ciele od barków w dół, całkowity paraliż, operacja, OIOM, zatorowość płucna - walka o życie, którą przetrwałem myśląc o dzieciach i żonie. Miesiąc po wypadku zaczęła się intensywna rehabilitacja, która trwa do dzisiaj. Rehabilitacja jest kosztowna, ale przynosi efekty. Niestety ciało od piersi w dół jak i dłonie dalej mam porażone, ale ręce nabierają siły, wzrasta w nich ruchomości oraz wraca czucie.

DAJ MI NADZIEJĘ NA LEPSZE JUTRO

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SKRZYPCZAK, 8789 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz rehabilitacji.

DZIĘKUJE!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1493

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!