Nazywam się Maciej Łoszyński, mam 25 lat. W styczniu 2018 roku zdiagnozowano u mnie chorobę Wilsona. Jest to rzadka i zarazem bardzo niebezpieczna, uwarunkowana genetycznie, choroba metaboliczna.

W przebiegu tej choroby, nagromadzona w nadmiarze miedź uszkadza głównie mózg i wątrobę, ale również inne narządy. W moim przypadku, miedź zgromadziła się głównie w mózgu, dając objawy neurologiczne. Obecnie jestem niesamodzielny i wymagam pomocy we wszystkich aktywnościach. Każdy mój dzień to walka o powrót do sprawności - codzienna rehabilitacja, masaże, praca z logopedą. Dzięki Wam będę mógł dalej walczyć o powrót do pełnego planów i marzeń życia.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŁOSZYŃSKI, 10756 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 7518

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!