Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Maciej Kusiński

Nazywam się Maciej Kusiński, mam 13 lat. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD), mam też niedowład i spastykę kończyn dolnych, krótszą lewą nogę oraz zaburzenia równowagi...

Witam. Nazywam się Maciej Kusiński, mam 13 lat. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD), mam też niedowład i spastykę kończyn dolnych, krótszą lewą nogę oraz zaburzenia równowagi. Przeszedłem dwie operacje. Było to przecięcie przywodzicieli ud, wydłużenie Achillesów oraz korekcja stopy płasko-koślawej lewej. Miałem kilkakrotnie podawaną botulinę. Mam również wadę wzroku.Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Dzięki Państwa wpłatom spełnią się moje marzenia o byciu samodzielnym i niezależnym od choroby człowiekiem.Przekazując 1% podatku lub darowiznę  dajecie mi Państwo większą szansę na normalne życie.Z góry dziękuję za każdą wpłatę.

Fundacji AVALON z dopiskiem Kusiński, 976

Witam. Nazywam się Maciej Kusiński, mam 13 lat. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD), mam też niedowład i spastykę kończyn dolnych, krótszą lewą nogę oraz zaburzenia równowagi. Przeszedłem dwie operacje. Było to przecięcie przywodzicieli ud, wydłużenie Achillesów oraz korekcja stopy płasko-koślawej lewej. Miałem kilkakrotnie podawaną botulinę. Mam również wadę wzroku.Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Dzięki Państwa wpłatom spełnią się moje marzenia o byciu samodzielnym i niezależnym od choroby człowiekiem.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Kusiński, 976 dajecie mi Państwo większą szansę na normalne życie.Z góry dziękuję za każdą wpłatę.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 128
Ulotkę wygenerowano: 8
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a