Maciek Koyot Daszkowski, 45 lat. Moją pasją od zawsze są motocykle. Żyję z cukrzycą typu I od 20 lat (zmagam się z jej powikłaniami tj. częściowa utrata wzroku, niewydolność nerek). Zdiagnozowano u mnie także autoimmunologiczne demielizacyjne zapalenie układu nerwowego.

Choroba doprowadziła mnie do momentu, w którym nie byłem w stanie samodzielnie wykonać jakichkolwiek czynności. Ciężka praca moich bliskich, rehabilitantów i moja sprawiły CUDA! Po roku rehabilitacji znów używam samodzielnie noża i widelca, gotuję, ubieram się i potrafię przejść na własnych nogach kilkanaście metrów. Moim celem jest maraton, także czeka mnie jeszcze masa pracy. Pomóżcie mi to zrealizować.

TWÓJ 1% TO KROK DO MOJEJ SAMODZIELNOŚCI

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Daszkowski, 12693 wspierasz mnie w codziennych wyzwaniach, rehabilitacji i kosztownym leczeniu.

Z góry kłaniam się i jestem wdzięczny wszystkim za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 25

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!