Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Maciej Ćwiek

Witam. Zapewne wielu z Was mnie zna, lecz nie każdy wie, że kilka lat temu borykałem się z chorobą jaką jest nowotwór. W 2010 r. przeszedłem operację wycięcia nowotworu, która mogła zakończyć się amputacją nogi. Na szczęście udało się ją uratować...

Witam. Zapewne wielu z Was mnie zna, lecz nie każdy wie, że kilka lat temu borykałem się z chorobą jaką jest nowotwór. W 2010 r. przeszedłem operację wycięcia nowotworu, która mogła zakończyć się amputacją nogi. Na szczęście udało się ją uratować. Po operacji przeszedłem serię silnych naświetleń poprzez Radioterapię. Od tamtej pory jestem pod stałą opieką onkologiczną i uczęszczam na rehabilitację, dzięki której powoli wracam do zdrowia. Niestety nie obyło się bez powikłań. Następstwem między innymi jest obrzęk limfatyczny. Z tym problemem będę się zmagał do końca życia. Z zabiegów za pomocą urządzenia jakim jest masażer do drenażu limfatycznego korzystam na rehabilitacji raz na pół roku, a powinny być one wykonywane codziennie, a nawet 2 razy dziennie. Posiadanie tego urządzenia w domu umożliwiłoby mi prawidłową terapię oraz normalne życie zawodowe i rodzinne. Niestety urządzenie to, jak i inne rzeczy typu kremy, rękawy, specjalne plastry i bandaże, nie należą do tanich. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, abym mógł w miarę normalnie żyć. Wystarczy przekazać 1% podatku lub darowiznę na moją rzecz.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ćwiek, 1744 pomagacie mi Państwo w walce o normalne życie. Z góry Dziękuję za pomoc.

PROSZĘ O POMOC W WALCE O NORMALNE ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ćwiek, 1744 pomagacie mi Państwo w walce o normalne życie. Z góry Dziękuję za pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 162
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a