Łukasz Sawicki
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Wyobraź sobie świat bez kolorów...
...świat, w którym smak ulubionej potrawy jest mglistym wspomnieniem, a beztroski bieg za piłką kończy się nagłym ukłuciem igły. To rzeczywistość naszego syna Łukasza, który od dwunastego roku życia choruje na cukrzycę typu 1. Beztroską zabawę przerywa sprawdzenie cukru i podanie insuliny. Noce są pełne lęku przed hipoglikemią. Cukrzyca to nie tylko choroba fizyczna, to ciężar psychiczny, który syn dźwiga na swoich barkach. Widzimy jego oczy pełne strachu przed powikłaniami.
Istnieje szansa na lepsze życie - nowoczesne technologie, które dadzą namiastkę normalności. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie.
Przekaż swój 1,5% podatku lub darowiznę.
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SAWICKI, 14984 podarujesz Łukaszowi niezbędny sprzęt i wyroby medyczne oraz pomoc w codziennym funkcjonowaniu.