Nazywam się Łukasz Zimoch, choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Choroba ta objawia się stopniowym zanikiem mięśni w całym ciele, powodując coraz to większe ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu.

Od trzynastego roku życia poruszam się na wózku inwalidzkim. Aktualnie potrafię samodzielnie wykonywać tylko najprostsze czynności, jak jedzenie czy obsługa komputera. Od maja 2020 roku przyjmuję nusinersen, pierwszy skuteczny lek na SMA. Jednak do jego efektywnego działania konieczna jest stała rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zimoch, 991 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością oraz wspierają Państwo moje codzienne funkcjonowanie. Dziękuję za dotychczasową pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1366

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!