Nazywam się Łukasz, mam 25 lata, pochodzę z Iławy. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Z niepełnosprawnością zmagam się od urodzenia, kiedy to zdiagnozowano u mnie Artrogrypozę. Od 2013 roku poruszam się na wózku inwalidzkim.

Jestem aktywny zawodowo, ukończyłem studia psychologiczne, ale to sport pochłania najwięcej mojego czasu. Sport dla mnie to nie tylko pasja czy motor napędowy do życia, to również najlepsza forma rehabilitacji zarówno fizycznej jak i społecznej. Obecnie trenuję koszykówkę na wózkach w klubie AKS OSW Olsztyn oraz rugby na wózkach w klubie AVALON EXTREME i w Reprezentacji Polski.

Mój cel to Paraolimpiada w Tokyo w 2020!

Jeżeli chcesz dołożyć cegiełkę do tego sukcesu przekaż na mój cel 1% i darowiznę na konto Fundacji Avalon z dopiskiem RĘKAWIECKI, 3999


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1384

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!