Mam na imię Łukasz. Od urodzenia choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce, nie mówię, choruję również na padaczkę i astmę oskrzelową. Poruszam się na wózku inwalidzkim.

Mimo swoich ograniczeń jestem osobom otwartą, towarzyską, która dobrze czuje się pomiędzy innymi ludźmi. W miarę moich możliwości całkiem dobrze radzę sobie z obsługą komputera. Abym mógł dalej przebywać między ludźmi i nie był skazany na leżenie wymagam codziennej, intensywnej rehabilitacji. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy w tym roku wypełniają zeznanie podatkowe o przekazanie 1% podatku na moją osobę, aby wspomóc moją rehabilitację i zakup specjalistycznego sprzętu.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem PODSIADŁO, 14290 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach. Serdecznie dziękuję za każdy gest dobroci.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 21

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!