Nazywam się Łukasz Nowak. W 2008 roku zostałem potrącony przez samochód. Po wyjściu ze szpitala miałem nasilające się dolegliwości neurologiczne i stopniowo pogarszał mi się słuch.

W 2012 r. mój stan pogorszył się na tyle, iż poruszam się na wózku inwalidzkim. Zdiagnozowano polineuropatię i głęboki niedowład kończyn dolnych. Po ostatnim „ataku” nie czuję większości zapachów i smaków. Dotychczasowe leczenie i rehabilitacja nie przynoszą rezultatu, szansą jest wykupienie zagranicznych leków, które są kosztowne (jedna kuracja to ok. 20.000 zł). Choroba nie pozwala mi pracować, a mój dom stał się dla mnie więzieniem. Nie mogę wyjść na zewnątrz (mieszkam na piętrze), samodzielnie funkcjonować i zajmować się moim synem. Dlatego proszę Państwa o pomoc w przezwyciężeniu trudności.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NOWAK, 1918 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia i codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 666

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!