Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Łukasz Nowak

Nazywam się Łukasz Nowak, mam 29 lat. W 2008 roku zostałem potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych i od tamtej pory rozpoczęło się moje życie z chorobą...

 Nazywam się Łukasz Nowak, mam 29 lat. W 2008 roku zostałem potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych i od tamtej pory rozpoczęło się moje życie z chorobą. Po wyjściu ze szpitala miałem różne okresowo nasilające się dolegliwości neurologiczne i stopniowo pogarszał mi się słuch. Od września 2012r. mój stan pogorszył się na tyle, iż poruszam się na wózku inwalidzkim. Gdy choroba się nasila, również kończyny górne stają się słabe i niesprawne. Badania, które można przeprowadzić w naszym kraju nie dały jednoznacznej odpowiedzi, co jest przyczyną mojego stanu i jak można go skutecznie leczyć. Zdiagnozowano polineuropatię i głęboki niedowład kończyn dolnych. Po ostatnim „ataku” nie czuję większości zapachów i smaków. Zastosowane dotychczas leczenie i rehabilitacja nie przynosi rezultatu, szansą mogłoby być wykupienie zagranicznych leków stymulujących mój układ nerwowy, ale są one kosztowne (jedna kuracja to ponad 20.000tyś zł).Choroba nie pozwala mi pracować, a mój dotychczasowy dom jest dla mnie więzieniem. Nie mogę wyjść na zewnątrz (mieszkam na piętrze i mam do pokonania ponad 30 stopni na schodach), korzystać samodzielnie z łazienki czy kuchni, ani zajmować się moim 2-letnim synem. Dlatego proszę o pomoc w przezwyciężeniu trudności. Przekazując 1% podatku lub darowiznę pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia. Każda złotówka to milowy krok w kierunku powrotu do normalnego życia.

FUNDACJI AVALON z dopiskiem Nowak, 1918

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 442
Ulotkę wygenerowano: 10
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a