Nazywam się Łukasz Mickiewicz. W grudniu 2009 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku którego doznałem m.in. Niedowład Spastyczny kończyn dolnych spowodowany uszkodzeniem rdzenia kręgowego oraz złamaniem kręgosłupa w odcinku piersiowym.

Po długich i ciężkich latach rehabilitacji mogę poruszać się za pomocą kul ortopedycznych. Po moim urazie do końca życia wymagam rehabilitacji. Chciałbym być na poziomie maksymalnie zbliżonym do innych osób pełnosprawnych. Rehabilitacja daje mi takie możliwości. Zwracam się do was z prośbą o wsparcie mojej terapii, dzięki której mogę funkcjonować w życiu codziennym.

DZIĘKI WAM MOGĘ WIĘCEJ. WSPOMÓŻ MNIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mickiewicz, 10637 pomagacie mi Państwo realizować mój zamierzony cel.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 259

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!