Mam na imię Łukasz, mam 35 lat. Od urodzenia choruję na polineuropatie czuciowo-ruchową czterokończynową typu I. Poruszam się przy pomocy wózka inwalidzkiego.

Choroba jest nieuleczalna, ciężką rehabilitacją mam szansę spowolnić proces postępowania zaniku mięśni. Dzięki Państwa pomocy mogłem sfinansować turnus rehabilitacyjny. Marzę o samodzielności, jednak przystosowanie domu do moich potrzeb oraz do bycia samodzielnym ma swoją cenę. Niestety jest to dla mnie ogromna bariera. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów związanych z rehabilitacją i leczeniem.

PROSZĘ O POMOC W SPEŁNIENIU MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Goliński, 6540 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

Dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1907

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!