Cześć! Mam na imię Łukasz, mam 30 lat, od urodzenia choruję na dystrofię mięśniową postępującą. Niestety na chwilę obecną jest to nieuleczalna choroba.

Abym mógł w miarę normalnie funkcjonować muszę być rehabilitowany i poddawany specjalistycznym zabiegom medycznym. Jestem szczęśliwym tatą 2,5 rocznego Antka, który wymaga coraz więcej uwagi i siły. Dlatego w ostatnim czasie poddaję się zabiegom przeszczepu komórek macierzystych do rdzenia kręgowego. Są to zabiegi, które pomogą mi w pewnym stopniu zahamować chorobę. Niestety są to zabiegi nierefundowane, dlatego proszę o wpłaty na moje subkonto.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dymacz, 4588 pomożecie mi Państwo w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 658

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!