Cześć! Jestem Łukasz mam 29 lat. W wieku 12 lat straciłem nogę, z uwagi na zdiagnozowaną u mnie chorobę Klippel-Trenoney...

Cześć! Jestem Łukasz mam 29 lat. W wieku 12 lat straciłem nogę, z uwagi na zdiagnozowaną u mnie chorobę Klippel-Trenoney. W wyniku amputacji nie mogłem korzystać z kul, gdyż obciążałem drugą nogę, która również została zaatakowana przez chorobę, więc do poruszania od wielu lat służy mi wózek inwalidzki.Wózek, którym się obecnie posługuję, służy mi od 2004r., czyli już 14 lat. Jest mocno wysłużony, brakuję w nim np. hamulca, a co najgorsze, jest dla mnie po prostu za mały, co powoduje bóle kręgosłupa. Potrzebuję nowego wózka, jednakże jego koszt przekracza moje możliwości finansowe.W związku z powyższym apeluję o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty na wymarzony wózek. Pozwoli mi on na sprawne poruszanie się i zapewni komfort życia, którego obecnie mi brakuje. 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dylak, 9729 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 596

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!