Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Łukasz Dąbrowski

Mam na imię Łukasz i od urodzenia cierpię na Glikogenozę typu IB. Jest to rzadka choroba metaboliczna o podłożu genetycznym, która polega na braku odpowiedniego enzymu w wątrobie. Jak większość chorób genetycznych wiąże się z szeregiem powikłań, gdyż jest to zespół różnych schorzeń, a nie jednostkowa choroba...

Zapraszam na moją stronę internetowa: www.lukaszdabrowski.pl Mam na imię Łukasz i od urodzenia cierpię na Glikogenozę typu IB. Jest to rzadka choroba metaboliczna o podłożu genetycznym, która polega na braku odpowiedniego enzymu w wątrobie. Jak większość chorób genetycznych wiąże się z szeregiem powikłań, gdyż jest to zespół różnych schorzeń, a nie jednostkowa choroba. Co 4 godziny (bez przerwy nocnej) muszę przyjmować lek, który podtrzymuje mnie przy życiu. Dodatkowo stosuję specjalną dietę, aby stale utrzymywać poziom cukru we krwi. Ograniczam w ten sposób możliwość wystąpienia śpiączki i groźnych dla życia powikłań metabolicznych. Skutkiem tego jest sen przerywany, przewlekłe osłabienie, zmęczenie, silne bóle głowy i inne problemy. Brak odporności sprawia, że często choruję. Ogranicza to moją całkowitą sprawność. Jest to choroba nieuleczalna. Wymaga stosowania odpowiedniej diety i leków, które są bardzo kosztowne. Większość leków nie jest refundowana w Polsce. Nakłady finansowe, które są niezbędne przerastają moje możliwości. Dlatego mam do Ciebie prośbę - przekaż mi swój 1% podatku.  

PROSZĘ, POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dąbrowski, 6727 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 778
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>