Łukasz ma 23 lata , jest po usunięciu guza mózgu.W wieku 8 lat przeszedł 3 operacje głowy oraz brzucha. Miał chemioterapię i radioterapię.

Od tego czasu ma niedowład czterokończynowy i porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Na skutek operacji ma wadę wzroku, niedosłuch, bardzo duże skrzywienie kręgosłupa ale największym problemem z jakim się zmagamy jest padaczka lekooporna. Mimo stosowania kilku leków ataki są codziennie. Syn wymaga całodobowej opieki,jest niezdolny do samodzielnej egzystencji. W imieniu Łukasza bardzo proszę o wsparcie finansowe, abyśmy mogli korzystać z konsultacji lekarskich i innowacyjnych form leczenia.

WSPOMÓŻ ŁUKASZA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Brzozowski, 9811 pomagacie Państwo Łukaszowi w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Dziękujemy !


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 522

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!