Nazywam się Łukasz Brach. Jestem 32-letnim mieszkańcem wsi Byszewo (gm. Karniewo). W listopadzie 2017 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór – mięsak lewej okolicy lędźwiowej...

Witam serdecznie!Nazywam się Łukasz Brach. Jestem 32-letnim mieszkańcem wsi Byszewo (gm. Karniewo). W listopadzie 2017 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór – mięsak lewej okolicy lędźwiowej. Długi pobyt w szpitalu, radioterapia i chemioterapia zupełnie zmieniły moje życie. Walka z chorobą trwa. Choć leczenie jest bardzo kosztowne i przekracza możliwości finansowe moje i mojej rodziny, mam nadzieję, że z Twoją pomocą uda mi się wrócić do zdrowia.  

POMÓŻ MI WYGRAĆ Z CHOROBĄ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Brach, 9744 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 480

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!