Cześć, mam na imię Łukasz. Kiedyś byłem aktywnym chłopakiem, duszą towarzystwa, miałem wielu przyjaciół. Borelioza odebrała mi tak wiele...jednak nie poddaję się i walczę do dziś. W powolnym uzyskiwaniu coraz większej sprawności niezbędna jest rehabilitacja. To moja jedyna droga do zwycięstwa nad chorobą…

Życie z niepełnosprawnością jest kosztowne, pieniądze szybko topnieją… Potrzebuję też podnośnika z pionizatorem, zajęć z lokomatem, do tego leków i suplementów, nie mówiąc już o środkach higienicznych. No i rehabilitacja, rehabilitacja, rehabilitacja… Dlatego właśnie jestem tu i proszę Cię o pomoc, bo bez tego będzie mi bardzo ciężko. Nie chcę się poddać, chcę walczyć, bo mam dla kogo… Mam dwie wspaniałe córeczki i zrobię wszystko by być obecnym w ich życiu.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bielerzewski,14003 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 22

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!