Mam na imię Łukasz, urodziłem się w 1987 r. Od paru lat mam zdiagnozowaną bardzo rzadką chorobę neurologiczną, postać zespołu Behceta. Najgorszym skutkiem choroby jest utrata wzroku. Duże zmiany w moim mózgu powodują padaczkę, trudności z chodzeniem oraz problemy z mową. Potrzebuję pomocy neurologopedy i rehabilitanta.

Z uwagi na pogarszający się stan zdrowia potrzebny jest mi sprzęt ułatwiający codzienne życie. Myślę już o zbieraniu środków na windę. Wymagam stałej 24 godzinnej opieki. Moje leczenie jest bardzo kosztowne i znacząco obciąża budżet naszej rodziny. Bardzo interesuję się historią i lubię słuchać muzyki.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BIEGAŃSKI, 880 pomagają mi Państwo w codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc - Łukasz z rodzicami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 484

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!