Witam, nazywam się Lucyna Mytnik. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie dyskopatię kręgosłupa części szyjnej i lędźwiowej. Z upływem lat mój stan się pogorszył...

 Witam, nazywam się Lucyna Mytnik. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie dyskopatię kręgosłupa części szyjnej i lędźwiowej. Z upływem lat mój stan się pogorszył. Pojawiły się liczne przepukliny i silny ból promieniujący do kończyn i głowy. W 2013 roku miałam zabieg na kręgosłupie lędźwiowym metodą laparoskopową, który zrefundował NFZ. Niestety, operacja kręgosłupa szyjnego metodą koblacji na 3 poziomy nie jest refundowana. Pracuję w Służbie Zdrowia i chcę być dalej aktywna, lecz silny ból mi to uniemożliwia. Z moich dochodów nie jestem w stanie zgromadzić sumy, która jest potrzebna na zabieg i leczenie. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Mytnik, 3801 pomagają mi Państwo w zebraniu środków na operację, leczenie i rehabilitację. Za każdą wpłatę serdecznie dziękuję.

PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Za każdą wpłatę serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 540

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!