Nazywam się Lucyna Bil. Od prawie 15 lat zmagam się z dystrofią mięśniową. Choroba ta dotknęła mnie w najbardziej aktywnym i pięknym okresie mojego życia, kiedy zaczynałam spełniać się rodzinnie i zawodowo...

 Nazywam się . Od prawie 15 lat zmagam się z dystrofią mięśniową. Choroba ta dotknęła mnie w najbardziej aktywnym i pięknym okresie mojego życia, kiedy zaczynałam spełniać się rodzinnie i zawodowo. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim i mimo swoich ograniczeń staram się prowadzić normalne, aktywne życie, chociaż czasami bywają trudne chwile. Choroba postępuje, a jedynym lekarstwem spowalniającym jej pogłębianie jest systematyczna i kosztowna rehabilitacja.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Bil, 4072 pomagają mi Państwo cieszyć się każdą chwilą, zarażać swoim optymizmem bliskich i znajomych oraz wspierają mnie Państwo w rehabilitacji i zwiększeniu szansy na samodzielność. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Lucyna Bil


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 566

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!