W dniu, gdy usłyszeliśmy od lekarzy, że nasz syn ma autyzm, nasze życie zmieniło się całkowicie. Od 3 lat walczymy każdego dnia o to, by Luca miał szansę na normalne życie i funkcjonowanie w przyszłości, by był szczęśliwy. Dziś nasz syn ma 5 lat.

Niestety, mimo wielu interwencji medycznych i terapeutycznych w dalszym ciągu nie mówi, ale dzięki codziennej intensywnej pracy widzimy postępy i światełko w tunelu. Przed nami jeszcze długa droga do zdrowia. Wiemy już, że autyzm to nie sprint, a maraton i dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia, by starczyło nam nie tylko sił, ale i środków finansowych. Mam nadzieję, że zechcecie nas wesprzeć w drodze do zdrowia Luci.

WESPRZYJ LUCA W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PETTINATO,10059 wspieracie Państwo naszego synka w codziennym funkcjonowaniu i w walce o samodzielność. Serdecznie dziękujemy, Aga i Fede.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 451

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!