Lilianna przyszła na świat 6 stycznia 2011r. tuż po jej porodzie okazało się, że jest bardzo chora. Lilka urodziła się z szeregiem wad, których nie da się wyleczyć są to wady m.in. układu: pokarmowo-wydalniczego, moczowo-płciowego, rozrodczego a także wady kręgosłupa i rdzenia. Niedawno poradnia genetyczna potwierdziła przypuszczenia odnośnie zespołu wad diagnoza: asocjacja VACTERL.

Do tej pory Lilianna przeszła 3 poważne operację, przeszła wiele badań w znieczuleniu ogólnym, a jej leczenie jest konsultowane z różnymi specjalistami. Pomimo naszych wielkich starań, bez wsparcia i pomocy innych ludzi, niemożliwe jest zapewnienie jej właściwej opieki a także sprzętu medycznego, bez którego nie może funkcjonować.

POMÓŻ LILIANNIE W WALCE Z CHOROBĄ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Komorowska, 3625 pomagają Państwo Liliannie mierzyć się z rzeczywistością.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1293

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!