Lilianka urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową kręgosłupa. Jej rozszczep zaczyna się już na poziomie klatki piersiowej i ciągnie się aż do końca kręgosłupa, czego efektem jest uszkodzony rdzeń kręgowy...

Lilianka urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową kręgosłupa. Jej rozszczep zaczyna się już na poziomie klatki piersiowej i ciągnie się aż do końca kręgosłupa, czego efektem jest uszkodzony rdzeń kręgowy. Borykamy się przez to z porażeniem ciała od pasa w dół, refluksem V stopnia na lewej nerce, na prawej zawężenie moczowodu, pęcherzem neurogennym, wadą serca. Przez te wady nasze maleństwo swoje pierwsze długie miesiące życia spędziło w szpitalu, dopóki operacje nie przyniosły skutku. To niewyobrażalne, ile nasza córeczka musiała się nacierpieć w swoim krótkim życiu. Teraz, gdy jej zdrowie się ustabilizowało, skupiamy się na rehabilitacjach i sprzęcie medycznym, wspomagającym ją w osiągnięciu samodzielności. Dzielnie dążymy, aby chociaż w minimalnym stopniu wróciła praca nóg, by Lilianka w przyszłości dawała sobie radę najlepiej jak tylko uda nam się wypracować i by wózek inwalidzki nie był jej konieczny całą dobę.  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szalska, 6434 pomagacie Państwo Liliance mierzyć się z rzeczywistością.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1498

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!