Mam na imię Lila, urodziłam się w lipcu 2014 roku z wrodzonym niedosłuchem zmysłowo-nerwowym. Moi rodzice do dziś nie wiedzą jednoznacznie, czy to wina genów czy wirus cytomegalii narobił szkód w moich uszkach. Ale za to obiecali, że zrobią wszystko, abym zawsze mogła usłyszeć, jak bardzo mnie kochają.

Od 6 miesiąca życia używam aparatów słuchowych i dzielnie korzystam z rehabilitacji słuchu i mowy, aby nie tylko słyszeć i mówić, ale również rozumieć otaczający mnie świat i ludzi. Choć z pozoru nie różnię się niczym od rówieśników, mój niedosłuch stopniowo się powiększa - ze stopnia średniego do znacznego. A to oznacza, że w przyszłości mogę potrzebować operacji, której bardzo się boję.

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem: GÓRECKA, 3948 wspieracie mnie w codziennym życiu i mojej drodze do maksimum samodzielności. Dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 90

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!