Witam, nazywam się Leszek Biedak. Mam 57 lat. W 1983 roku doznałem urazu rdzenia kręgowego. Mam porażenie kończyn dolnych i od 35 lat poruszam się na wózku. Przez tyle lat nauczyłem się żyć z moim inwalidztwem...

Witam, nazywam się Leszek Biedak. Mam 57 lat. W 1983 roku doznałem urazu rdzenia kręgowego. Mam porażenie kończyn dolnych i od 35 lat poruszam się na wózku. Przez tyle lat nauczyłem się żyć z moim inwalidztwem, jednak bardzo potrzebuję sprzętu specjalistycznego, który pomoże mi normalnie funkcjonować. Środki własne nie wystarczają mi na bieżące wydatki. Proszę o pomoc na zakup najpotrzebniejszych rzeczy.  Bardzo dziękuję. Leszek Biedak

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Biedak, 9890 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Bardzo dziękuję. Leszek Biedak


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 450

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!