Leoś, lat trzy i pół, najpogodniejszy człowiek na świecie, miłośnik butów i książek, jako jedyny w Polsce zmagający się z delecją genetyczną krótkiego ramienia chromosomu 3.

Co wiemy? Leonek ma duże opóźnienie psychofizyczne, autyzm atypowy oraz refluks moczowodowy. Do tego bardzo obniżone napięcie mięśniowe i duże problemy z sensoryką. Lista zaburzeń jest bardzo długa i niestety niepełna, nikt dokładnie nie wie, jakie i jak poważne komplikacje wiążą się z tą unikatową wadą. Marzymy, że będzie tak jak inne dzieci biegał, mówił i zjadał normalne jedzenie. Sami nie damy rady, dlatego bardzo prosimy Was o pomoc.

Poznaj nas bliżej: FB.com/LeonJedyny

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Dyżewski, 6901, pomagacie Państwo Leonowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu. W imieniu syna dziękujemy za każdą złotówkę na rehabilitację Leonka, Inga i Michał Dyżewscy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1832

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!