Lena Ewelina Welo – LEW, urodziłam się w 2017 r., tracąc oddech walczyłam, aby Być. Po wielu badaniach stwierdzono u mnie rzadki zespół genetyczny Stankiewicz-Isidor Syndrome, jak również Autyzm Atypowy. Zespół ten charakteryzuje się opóźnieniem rozwoju psychomotorycznego, niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami zachowania, anomaliami okulistycznymi.

Każdego dnia przez 3,5 roku życia walczę, aby stać się samodzielną. Pomimo wielu godzin ciężkiej pracy nie potrafię jeszcze chodzić ani mówić, co utrudnia mi komunikację z rodzicami, rówieśnikami jak i otaczającym mnie światem. W dążeniu do mojej samodzielności pomaga mi wielu terapeutów i specjalistów. Możesz mi pomóc w mojej walce o lepsze jutro, o moją samodzielność i niezależność.

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WELO,13668 wspierasz moje codzienne funkcjonowanie. Za okazaną pomoc dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 866

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!