Nazywam się Lenka Solecka. Od 2 lat walczę z nawracającymi stanami zapalnymi jelit, ze słabym układem immunologicznym i chorobami tarczycy. Jestem pod stała opieką wielu lekarzy...

Nazywam się Lenka Solecka. Od 2 lat walczę z nawracającymi stanami zapalnymi jelit, ze słabym układem immunologicznym i chorobami tarczycy. Jestem pod stała opieką wielu lekarzy i specjalistów. Potrzebuje stałego leczenia, odpowiedniej diety i systematycznej terapii, dzięki której mam szanse dorównać moim rówieśnikom. Wiąże się to niestety z dużymi kosztami i dlatego proszę o wsparcie i pomoc. Twoja pomoc to dla mnie szansa na powrót do zdrowia.  Za każdą pomoc bardzo dziękujemy.

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę dla Fundacji Avalon z dopiskiem Solecka, 7963 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.

Za każdą pomoc bardzo dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 456

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!