Nazywam się Lech Maryniak, mam 67 lat. W 2013 r. przeszedłem operację na pomostowanie aortalno-wieńcowe (bajpasy), po której dostałem udaru móżdżku...

Nazywam się Lech Maryniak, mam 67 lat. W 2013 r. przeszedłem operację na pomostowanie aortalno-wieńcowe (bajpasy), po której dostałem udaru móżdżku. Bezpośrednio po operacji byłem przykuty do łóżka. Obecnie po długiej i wytrwałej rehabilitacji mogę siedzieć na wózku. W związku z tym moja sytuacja finansowa bardzo się pogorszyła. Wydaję dużo pieniędzy na leki, środki higieniczne, a przede wszystkim na rehabilitację.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Maryniak, 3193 pomagają mi Państwo w powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej, za co z góry dziękuję.

PROSZĘ O WSPARCIE W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Maryniak, 3193 pomagają mi Państwo w powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej, za co z góry dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 426

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!