Lesiu to pogodny i uroczy chłopak, który kocha pociągi, auta w kolorze czerwonym, jest zwolennikiem wycieczek na wózku, a jego ulubione danie to tosty. Kiedy Lech miał 1,5 roku otrzymaliśmy diagnozę - AUTYZM.

Od razu postanowiliśmy zawalczyć o naszego syna. Po wprowadzeniu odpowiedniej opieki, sztabu specjalistów i bardzo ograniczonej diety, parę miesięcy temu Leszek zaczął wypowiadać pojedyncze słowa. To dało nam cień szansy, że idziemy dobrą drogą. Leszek jest pod opieką logopedy, pedagoga, uczęszcza na integrację sensoryczną, a także terapię kranialną. Żeby uzupełnić braki, potrzebujemy szeregu bardzo drogich suplementów, terapii i specjalistów, a wszystko to pomoże Leszkowi odnaleźć się w całkowicie niezrozumiałym i nieodgadnionym dla niego świecie. Wierzymy, że Lesiu pewnego dnia w stanie w drzwiach, popatrzy nam w oczy i powie, że idzie z kolegami pobawić się na podwórko, dlatego dziś prosimy Państwa o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Adamczak,14734 wspierasz nas w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 515

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!