Cześć, nazywam się Laura Bednarczyk Mam 4 latka i dzielnie walczę z diagnozą, która postawili mi lekarze: autyzm dziecięcy. Moi rodzice są pełni obaw o moją przyszłość ale robią co w ich mocy bym kiedyś była samodzielna. Dla mnie autyzm to nie choroba, to tylko inna droga którą idę przez życie.

Każdego dnia staram się zdobywać nowe umiejętności, walczę z całych sił, a uśmiech z mojej buzi nigdy nie znika, ale nadal moim największym problemem jest to, że nie potrafię się komunikować. Dlatego mam do Was ogromna prośbę, przekażecie mi swój 1% podatku. Dzięki Waszym pieniążkom mogę korzystać z odpowiednich terapii oraz leczenia które może pozwoli mi kiedyś powiedzieć "MAMA".

PRZEKAŻ MI 1% PODATKU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BEDNARCZYK, 9454 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 108

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!