Kubuś jest radosnym chłopcem, ciekawym świata i pełnym energii. W 8 miesiącu życia u Kubusia zdiagnozowano ciężką padaczkę lekooporną. Przez chorobę Kubuś zaczął szybko cofać się w rozwoju.

Kubuś regularnie przyjmuje leki przeciwpadaczkowe. Aktualnie Kuba jest po operacji: kraniotomia czołowo-ciemieniowa przystrzałkowa, kalozotomia przednia. Niestety napady pozostały. Kubuś ma ich kilkanaście dziennie. Napady nie pozwalają mu normalnie się rozwijać i funkcjonować. Nie mówi. Potrzebne są kolejne badania, rehabilitacje i leki, które są bardzo kosztowne. Bardzo prosimy o darowanie 1% podatku na leczenie w zamian za radość i uśmiech Kubusia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WILCZYŃSKI,14236 wspierasz Kubusia w jego codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 90

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!