Kubuś nie ma nawet dwóch lat, a tyle przeszedł. Urodził się obustronnym wodonerczem, poszerzeniem UKM i poszerzonymi moczowodami. W 5 dobie życia został przewieziony do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie na oddział patologi noworodka i tam w trybie nagłym przeszedł zabieg.

Przyczyną są zastawki cewki tylnej, które się odnawiają. Jest to poważna wada powodująca spustoszenie w układzie moczowym. Przez swoją chorobę często zmaga się z poważnymi zakażeniami układu moczowego. Kubuś potrzebuje stałego leczenia, częstych wizyt lekarskich, hospitalizacji i zabiegów, dlatego tak ważna jest dla nas Państwa pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KALISZUK,13648 wspieracie codzienne funkcjonowanie Kuby.

Z góry dziękujemy, Kuba z rodzicami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 182

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!