Mam na imię Ksawery i mam 6 lat. Jestem radosnym i bardzo mądrym chłopcem. Niedawno dowiedziałem się, że jestem dzieckiem ze spektrum autyzmu, a dokładniej z Zespołem Aspergera, który jest zaburzeniem rozwojowym.

Na co dzień rozwijam się prawidło, lecz mam spory problem ze zrozumieniem drugiego człowieka. Nie do końca rozumiem emocje i otaczający mnie świat. Dodatkowo mam zaburzenia integracji sensorycznej. Dlatego potrzebuję wszechstronnej terapii, a w szczególności treningu umiejętności społecznych (TUS), zajęć z psychologiem, a także terapii SI. Niestety to wszystko troszkę kosztuję, proszę o pomoc i okazanie mi odrobiny miłości w postaci darowizny, bądź 1%. Dzięki temu będę miał większe szanse na wejście w dorosłe życie na podobnym poziomie co moi koledzy i koleżanki.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GORCZYŃSKI,14385 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 537

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!