Mam na imię Krzysztof i od 3 lat zmagam się z niepełnosprawnością. Lekarze postawili diagnoze: krytyczna stenoza segmentów Th8-Th9-Th10 kręgosłupa. Jestem po zabiegu operacyjnym. Pozostał mi niedowład od pasa w dół. Poruszam się na wózku.

Każdy dzień to walka z bolesną spastycznością, walka o sprawność i samodzielność. To żmudna praca. Niesprawne nogi też potrafią boleć. Jestem pod stałą opieką lekarzy i fizjoterapeutów tylko stała, systematyczna rehabilitacja może pomóc mi dojść do większej sprawności. Czekam na dzień, gdy znów wsiądę na rower i po prostu pojadę przed siebie. Na razie, w miarę możliwości, trenuję na rowerku stacjonarnym i oddaję się innej pasji, jaką jest czytanie. Teraz proszę Was o wsparcie.

Wiem, że okazane dobro wraca.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZAWADZKI,13667 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie. Będę wdzięczny.

Krzysztof


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 89

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!