Nazywam się Krzysztof Rodziewicz, mam 29 lat i od pierwszego roku życia walczę o swoje zdrowie i życie. Torbiel nad siodełkiem tureckim zapoczątkowała całą serię niefortunnych zdarzeń.

Przebyłem łącznie 8 operacji głowy i rekonstrukcję stawu biodrowego. Konsekwencją, między innymi, było wodogłowie, niedowład czterokończynowy, ogromna osteoporoza (uszkodzenie przysadki). W życiu codziennym jestem uzależniony od wózka inwalidzkiego, łóżka rehabilitacyjnego, rehabilitacji, leków i stałej opieki mojej rodziny. Jestem świadomy, że nigdy nie będę mógł być samodzielny, jednak ja i moi bliscy walczymy o codzienne godne życie.

PROSZĘ O POMOC I UDZIAŁ W NASZEJ WALCE!

Możecie to zrobić przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rodziewicz, 10841. Za każdą pomoc chciałbym Państwu serdecznie podziękować! :)


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 494

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!