Witam, nazywam się Krzysztof Poborc, mam 58 lat. Byłem w pełni zdrowym, samodzielnym mężczyzną do dnia 6 kwietnia 2016 r, w którym uległem wypadkowi...

Witam, nazywam się Krzysztof Poborc, mam 58 lat. Byłem w pełni zdrowym, samodzielnym mężczyzną do dnia 6 kwietnia 2016 r, w którym uległem wypadkowi. Doznałem zmiażdżenia kręgów szyjnych oraz uszkodzenia rdzenia kręgowego, co skutkowało porażeniem czterokończynowym. Teraz jestem zdany tylko na pomoc osób trzecich, gdyż jestem niezdolny do samodzielnej egzystencji. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie w kosztownej rehabilitacji, która jest mi niezbędna do dalszego funkcjonowania i poprawienia mojego stanu fizycznego, a także o pomoc w pokryciu kosztów dnia codziennego. Przekazując 1% podatku lub darowiznę  pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Dziękuję za każdą otrzymaną pomoc.

Fundacji AVALON z dopiskiem Poborc, 7061

Dziękuję za każdą otrzymaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2519

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!