Mam na imię Krzysztof, mam 45 lat i jestem kawalerem. Zawsze bylem zdrowym i pracującym człowiekiem. Nigdy nie myślałem, że choroba tak szybko mnie dopadnie i będę musiał prosić o pomoc.

W 2016 roku jadąc do pracy dostałem nagłego i silnego bólu głowy, który skończył się pęknięciem naczyniaka, rozległym wylewem i uszkodzeniem mózgu. Leżałem w śpiączce, nie wiedząc co się wokół mnie dzieje. Gdy pogodziłem się już z tym, że nigdy nie wrócę do zdrowia i sprawności spadła na mnie kolejna choroba towarzysząca, przez co cały czas muszę być leczony. Moim marzeniem była budowa domu, ale ze względu na mój stan, marzenia opadły, a ja razem z nimi. Z problemami zostałem sam i bez pomocy, dlatego proszę ludzi dobrej woli o wsparcie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PATŁACZEŃSKI,13592 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Za każdy dar będę wdzięczny. Krzysztof


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 98

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!