Nazywam się Krzysztof Paszcza. W październiku 2014 uległem wypadkowi. Urwało mi prawą rękę na poziomie łokcia z wielopoziomowymi ranami skalpacyjnymi do poziomu dołu pachowego...

Nazywam się Krzysztof Paszcza. W październiku 2014 uległem wypadkowi. Urwało mi prawą rękę na poziomie łokcia z wielopoziomowymi ranami skalpacyjnymi do poziomu dołu pachowego. Rękę udało się replantować niestety brakuje 2 nerwów mięśni, ręka jest całkowicie niesprawna. Po wypadku podupadłem na zdrowiu, mam ostry zespół Stresu Pourazowego, odleżynę na lewej pięcie, która goi się 2 lata, teraz okazało się, że mam poważne kłopoty ze wzrokiem. Wymagam stałej, intensywnej rehabilitacji, co wiąże się z dużymi wydatkami. Obecnie potrzebuję rękawicy uciskowej oraz leczenia metodą Indiba Aktiv Therapy, jest to aktywna terapia na poziomie komórkowym. Byłem zawodowym kierowcą przez 35 lat, chciałbym wrócić do jakiejkolwiek sprawności fizycznej i psychicznej.  Proszę o pomoc, z góry dziękuję.Krzysztof wraz z rodziną.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Paszcza, 6877 wspieracie Państwo moje codzienne funkcjonowanie.

Krzysztof wraz z rodziną.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1268

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!