Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Krzysztof Osiński

Nazywam się Krzysztof Osiński, mam 36 lat i cierpię na wrodzoną chorobę kości – dysplazję włóknistą. Choroba objęła swoim zasięgiem całą lewą nogę czego wynikiem jest jej znaczne skrócenie (ok 35 cm), silna deformacja kolana oraz znaczna koślawość nogi...

Nazywam się Krzysztof Osiński, mam 36 lat i cierpię na wrodzoną chorobę kości – dysplazję włóknistą. Choroba objęła swoim zasięgiem całą lewą nogę czego wynikiem jest jej znaczne skrócenie (ok 35 cm), silna deformacja kolana oraz znaczna koślawość nogi. Do codziennej aktywności, prócz rehabilitacji, potrzebuję specjalnej ortezy, która wyrównuje skrót oraz przeciwdziała dalszemu koślawieniu nogi. Sprzęt, który obecnie użytkuje nie spełnia moich oczekiwań i potrzebuje kolejnych poprawek. Dodatkowo, aby powstrzymać krzywienie się kręgosłupa w ciągu następnych lat będę musiał zdecydować się na operację co związane jest z dalszą rehabilitacją i kosztami sprzętu ortopedycznego. Bardzo zależny mi na tym, aby mieć możliwość samodzielnego funkcjonowania i wykonywania pracy zawodowej (jestem nauczycielem), aby nie stanowić finansowego i fizycznego brzemienia dla mojej rodziny i mieć poczucie samowystarczalności. Wiąże się to jednak z wysokimi kosztami, których nie jestem w stanie zorganizować samodzielnie. Z góry bardzo dziękuję wszystkim za empatię i okazaną pomoc. 

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Osiński, 4201 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w funkcjonowaniu na co dzień.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 297
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>