Dzień dobry, mam na imię Krzysztof, mam 47 lat, jestem rolnikiem z wykształcenia i pasji. Mam żonę i troje dzieci. 19 czerwca 2017 roku zawalił się mój świat...

Krzysztof Ludwiczak o sobie:Dzień dobry, mam na imię Krzysztof, mam 47 lat, jestem rolnikiem z wykształcenia i pasji. Mam żonę i troje dzieci. 19 czerwca 2017 roku zawalił się mój świat. Przez wypadek w naszym gospodarstwie straciłem całą rękę aż do ramienia. To wydarzenie było szokiem dla mnie i bliskich. Właściwie 19 czerwca 2017 roku mój świat się nie zawalił, bo dzięki dobrym ludziom, wiem, że mogę liczyć na pomoc, że są życzliwe mi osoby. Wierząc w dobro zwracam się do Państwa z ogromną prośbą: pomóżcie mi zawalczyć o siebie, o bycie wsparciem dla mojej rodziny. Dzięki mojej rodzinie wiem, że mój świat się nie skończył. Zaczął się inny etap mojego życia i dzięki mojej wewnętrznej sile oraz Państwa wsparciu wiem, że sobie z nim poradzę. Zbieram darowizny na protezę ręki, leczenie i rehabilitację. Wierzę, że dobro wraca i za wszystko z góry dziękuję. Rodzina o Krzysztofie:Krzysiu to nasz kochany mąż, tata, syn, wujek. Krzysiu to serce na dłoni – dobry, uczciwy, uczynny i chętny do pomocy. Zwracamy się do osób o wielkich sercach i wrażliwości o wsparcie finansowe protezy, leczenia i rehabilitacji Krzysia. My jako jego rodzina wielokrotnie pomagaliśmy osobom w potrzebie a teraz sami potrzebujemy wsparcia. Bardzo, bardzo prosimy Państwa o dary serca.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ludwiczak, 8558 wspieracie mnie Państwo w zakupie protezy, leczeniu, rehabilitacji oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 406

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!