Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Krzysztof Łoń

Nazywam się Krzysztof Łoń, mam 45 lat. W 2000 roku w wyniku wypadku samochodowego (nie z mojej winy), doznałem poważnego urazu kręgosłupa...

 Nazywam się Krzysztof Łoń, mam 45 lat. W 2000 roku w wyniku wypadku samochodowego (nie z mojej winy), doznałem poważnego urazu kręgosłupa - złamanie kompresyjne na odcinku L1 z przemieszczeniem i dyskopatią.Jestem przeznaczony do bardzo skomplikowanej i złożonej operacji kręgosłupa, która nie gwarantuje powrotu do zdrowia w 100%, a szanse jej powodzenia lekarze oceniają na 20-30%. Mam duże trudności z samodzielnym poruszaniem się. Obecnie jestem w związku partnerskim, z którego mam dwoje dzieci (chłopiec 7 lat i dziewczynka 1,5 roku). Partnerka jest obecnie na urlopie wychowawczym bezpłatnym i opiekuje się chorym synem (podejrzenie o astmę,) a także moją najmłodszą córką .Ze względu na moją trudną i złożoną sytuację oraz niewystarczającą ilość środków finansowych, które przeznaczam na rehabilitację, lekarstwa moje oraz dzieci i inne niezbędne wydatki związane z systematycznym przyjmowaniem leków oraz opieki lekarskiej, zwracam się do Państwa o pomoc finansową na pokrycie kosztów rehabilitacji, specjalistycznych badań i zakupu leków. Każda ofiarowana kwota, nawet najmniejsza będzie dla mnie i mojej Rodziny dużym wsparciem.Przekazując 1% podatku lub darowiznę wspieracie mnie Państwo w moich codziennych zmaganiach i walce o powrót do zdrowia.

FUNDACJI AVALON z dopiskiem Łoń,615

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Łoń,615wspieracie mnie Państwo w moich codziennych zmaganiach i walce o powrót do zdrowia.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 109
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a