Witam, mam na imię Krzysiek. We wrześniu 2015 roku wskutek dotkliwego pobicia doznałem ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego. Przeszedłem dwie operację usunięcia rozległego krwiaka podtwardówkowego nad prawą półkulą. Mam paraliż czterech kończyn...

Witam, mam na imię Krzysiek. We wrześniu 2015 roku wskutek dotkliwego pobicia doznałem ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego. Przeszedłem dwie operację usunięcia rozległego krwiaka podtwardówkowego nad prawą półkulą. Mam paraliż czterech kończyn. Po ponad rocznym pobycie w szpitalu zostałem przewieziony do domu. Jestem wpisany w kolejkę oczekujących na ośrodek rehabilitacyjny... niestety kolejka jest długa... Samodzielne ćwiczenia niewiele dają... dlatego potrzebna jest mi fachowa pomoc... ćwiczenia z rehabilitantem... a to kosztuje...Każdy dzień to dla mnie ból i pogłębiające się przykurcza. Marzę o tym, by  choć usiąść na wózek inwalidzki... wyjechać przed dom i pooddychać świeżym powietrzem... a w przyszłości stanąć na nogi... być samodzielnym...Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie. Pomóżcie mi w walce o zdrowie...  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kukla, 5809 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o odzyskanie sprawności oraz wspieracie moją codzienną egzystencję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 598

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!