Mój syn Krzysztof urodził się w 2007 roku i początkowo myślałam, że jedynie przez niedotlenienie podczas  porodu rozwijał się nieprawidłowo. W  wieku 4 lat otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności, a ja przyczynę jego złego stanu zdrowia...

Mój syn Krzysztof urodził się w 2007 roku i początkowo myślałam, że jedynie przez niedotlenienie podczas  porodu rozwijał się nieprawidłowo. W  wieku 4 lat otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności, a ja przyczynę jego złego stanu zdrowia. Diagnoza lekarzy - autyzm dziecięcy/ całościowe zaburzenie rozwoju/ zabrzmiała dla mnie jak wyrok, ale szybko musiałam zacząć jeszcze intensywniejszą terapię, dzięki której czyni postępy w funkcjonowaniu. Jednak to ciągle mało, żeby zawalczyć o jego lepszą przyszłość. Dlatego proszę o pomoc, która umożliwi uczestnictwo syna w terapiach i zakup specjalistycznych pomocy. Syn kocha konie, basen, podróże i swój ,,duży rower".  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Glaser 6543 wspieracie Państwo Krzysia w codziennych staraniach o lepsze jutro...


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 440

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!