Witam. Mam na imię Krzysztof i mam 26 lat. Jestem studentem ostatniego roku Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie wiolonczeli...

Witam. Mam na imię Krzysztof i mam 26 lat. Jestem studentem ostatniego roku Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie wiolonczeli.W październiku 2010 zdiagnozowano u mnie chłoniaka Hodgkina typ NS IIB. Przystąpiłem do leczenia konwencjonalnego co z początku dawało pozytywne rezultaty, jednakże z czasem, a dokładnie przy drugim cyklu chemioterapii ABVD nastąpiła progresja choroby i zdecydowano podjąć silniejsze kroki (chemia ICE) po której przygotowano mnie do autologicznego przeszczepu szpiku w grudniu 2011 roku. Po 20 wlewach chemioterapii moje zdrowie uległo znacznemu pogorszeniu i pomimo pozytywnego rezultatu leczenia w grudniu 2016 nastąpił nawrót choroby właściwej. Chciałbym podjąć się leczenia, które nie jest refundowane przez NFZ i w związku z tym jestem zmuszony prosić o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie. 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dubieniecki, 7590 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2563

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!